Únor 2008

Tak co líbí? :D

29. února 2008 v 16:47 | Mizuki |  Moje keci
NO tak sem po delší době změnila dising...tentokrét mé výroby :D
Tak doufám že se vám líbí ^^A pardon za to že sem ještě neudělala diplomy za bleskovku a diplomek za to spřátelení.
Pokusím se udělat co nejdříve.

Tak zatím . ^^

3.Bleskovka

22. února 2008 v 19:10 | Mizuki |  BL

Tak tentokrát sem si vybrala jako téma jen Naruto. :)


1. Co znamená znak co má Gaara na čele?

2. Proč ho má ? (jestli třeba chvůli tomu že nenakrmil svýho pejska nebo tak xD )

3. Kdo byl ten kdo se o něj staral?Jak se jmenoval/a?

4.Co se mu/jí stalo?

5.Co na diplomek?

Beru první tři!


Poslední kolo!

22. února 2008 v 19:04 | Mizuki |  Moje keci
Tak v prvním kole nám bohužel vypadla Mattonka.
Tady je diplomek pro ni :

A jelikož sem Love-Kakashi upozornovala jak na jejím blogu tak na icq ,ale neodpověděla mi tak je diskvalifikována! S okamžitou platnosti xD


Takže kdo nám to vyhraje? Misako nebo Yuki-chan?Yuki-chan nebo Misako ? :D

Tak šup šup hlasujte!! :D


1.Jméno : Yuki-chan
Blog : http://kawaii-yume.blog.cz/
Popis obrázku : ------
Účes :

2. Jméno : Misako(nebo taky Nyuu, používám obojí)
Blog: Nyuu.blog.cz
Popis obrázku: K učesání tohoto účesu potřebujete JEN a POUZE třímetrový
vlasy, tunu gelu(a to doslova), a asi další tři lidi kteří
budou ochotní kvůli vám vstávat ve dvě ráno a chodit k vám domů vás učesat!
Účes:

Osudové pouto - 3.dil

20. února 2008 v 21:13 | Mizuki |  Temari Shikamaru - Osudové pouto
No tak konečně dalši dil no :D

3. Kapitola


Nečekaní přátelé!

"Ale ale, co vy tu?" ozvalo se před nimi.Oba dva se blesku rychle zvedli.Před nimi stál Naruto a Sakura. "Ahoj Temari" zavolala na ni. "Pod sem."dodala. "J-jo , už du." "Shikamaru tak jak je?Sme se dlouho neviděli.Nechápe babinec za náma ne?" zasmál se šibalsky Naruto. "Jasně Naruto" odpověděl rozpačitě Shikamaru a trochu se pousmál.
" Copak vy tu Temari?" vyptávala se zvědavě Sakura. " Mám tu zařizování s Tsunade-sama." "Ale tohle sem nemyslela." Mrkla na ni Sakura. Temari zčervenala a podívala se jinam "Nevím kam tim miříš." "Ale víš a moc dobře."zachichotala se Sakura a upnula svůj zrak na Temariin krk " jé to je pěknej přívěsek.Od koho ho máš?" Temari chytla srdíčko do ruky a začala si ho prohlížet. " No to je dárek od…" " SHIKAMARA!!!" zařvala tak nahlas až se Naruto se Shikamarem otočily. "Co myslíš že tam o tobě řeší?" zeptal se nechápavě Naruto. "Nevím, já dal akorát Temari malej přívěsek tak jestli to. " Fakt?!No teda ty nabaluješ co?" zasmál se Naruto. "Přestaň není to pravda." Řekl naštvaně Shikamaru a odvrátil pohled. " Ale neřikej že není hezká co?" " No tak jako je že,ale …" " No vidiš přece se ti líbí!!!" zařval tentokrát Naruto.Když si všimli že se holky otočily a udiveně ho pozorovali tak rychle dodal. "můj novej kunai!" Temari se Sakurou se pousmáli a dál se věnovali vlastní konverzaci. " Uff" oddychl si Naruto " vidiš jak sem to pěkně ukecal?" pochválil se sebevědomě. " Hrozně" odvětil Shikamaru ironicky. "No tak to neřeš ,ale chci se tě ještě na něco zeptat." Zeptal se a udělal na Shikamara štěněčí oči. "Co zase?" "Pod mi pomoct vyklidit knihovnu.Babča Tsunade mě tam poslala a když mi nepomůžeš tak tam zůstanu navždy." Tvářil se smutně Naruto. " Ale já sem právě ukazoval Temari Konohu a navíc se mi teda do toho ani nechce." "Ale Shikamaru!Si přece kamarád.Já taky pro tebe už toho tolik udělal." Snažil se ho nějak ukecat Naruto. "Vážně a co například?" "No třeba to , no a jé no tam to šak ty víš. A určitě toho pro tebe ještě hodne udělám." Usmíval se Naruto. " No tak dobře no.Jinak by si nepřestal otravovat." Řekl otráveně Shikamaru Narutovi. " SUPÉR!!" Naruto byl rád ,kdo by taky nepodlehl jeho nucení a slibování,když po už po kratší době začně být opravdu nesnesitelný. "Tak se rozloučíme s holkama a pudem na to ne? At je to rychle za náma." "Jenom aby už to bylo."
"Sakuro!" "Co je Naruto?" "Shikamaru se nabídl že mi pomůže s tou knihovnou tak mi už půjdem aby to bylo za náma." "Já se nenabídl ty si mě donutil!" dodal naštvaně Shikamaru. "No jo tak se nabídl pod trochou tlaku." "Tak vy běžte ,my půjdeme nakupovat do obchodů kam by kluci neměli ani chodit.Že Temari?" usmála se Sakura. "J-jo." A taky se trochu pousmála. "Tak ahoj Temari uvidíme se zítra?" " Jasně.Tak ahoj a ještě jednou díky za to že si mi ukázal Konohu." Není zaco." Usmál se Shikamaru. " Tak pod Shikamaru!" začal ho Naruto požďuchovat. "No jo nevidíš že už du?"
"Tak co Temari?Začne s nákupama ne?" "Jasně.Pořádně to roztočíme." Obě se zasmáli a zalezli do prvního obchodu s oblečením.A to už jim začal maratón…
Na konci dlouhých nákupů byli tak unavené že zašli do horkých pramenů ,aby si odpočinuli.Když vlezli do vody Sakura řekla " V tech šatech co jsi si koupila se mu budeš líbit." "Komu?" "No Shikamarovi." Zahihňala se. " Možná jo ,ale kdo říká že je uvidí." "Pudeš přece na ten ples ne?" "Jakej ples?" zadivila se Temari. "No přece ten co bude příští týden.Tsunade-sama ho pořádá každý rok." "Aha.No já o tom nic nevěděla." "Tak už viš"mrkla na ni "a doufám že vás tam s Shikamarem potkám." "A ty jde s kým?" "No pozval mě Lee.Tak půjdu sním.Co vým tak Naruto jde s Hinatou.Jinak nevím.Půjdeš teda?" "Já ti nevím.Možná jo ,ale jenom jestli mě pozve." Zasmála se a dál si se Sakurou povídali o různých holčičích věcech.
Zatím Shikamara s Narutem vyhazovali zničené knihy z knihovny. " Uff - že já se nechal ukecat."nadával si pořád Shikamaru. "To nejsi ani trochu rád že si se svím kámošem Narutem?" "Ne."odpověděl Shikamaru s klidem. "Hele aspoň si to mohl předstírat." Dořekl , otočil se a hrál naštvaného. "Hej Naruto!" "Co je?" otočil se rychle ,ale už nestihl dál zareagovat. "Postřeh!" a hodil po něm krabici knih.Naruto už neměl dost času zareagovat a krabice s knihami ho trefila přímo do obličeje a srazila ho na zem. "Au!Shikamaru!To bolí!" zanadával na něj a začal natahovat.Shikamara přepadl výbuch smíchu když se podíval jak Naruto sedí na zemi,krabici s knihami má na klíně a celí obličej má rudý. "Nesměj se!"zabručel Naruto "chytej!" a hodil mu krabici zpět,ale Shikamara si ho všiml a krabici uhnul a ta proletěla rovnou oknem ven. "Naruto ty blbče!Zase přiletí Tsunade!!" jenom to dořekl a Tsunade už stála ve dveřích s její naštvaným výrazem ve tváři."Co vy dva tady k sakru děláte?!" "No my… uklízíme." Řekl poddaně Shikamara. "No mě se nezdá nezdá!Ted mazejte uklidit ty střepy a bežte!Radši na to zavolám někoho jiného!" zabouchla dveře takovou silou až spadli dvě věže knih.Naruto se Shikamarem se na sebe podívali.To vedlo k neuvěřitelnému výbuchu smíchu až se pomalu váleli oba na zemi."Tak berme to takle.Uklidíme to venku a je to za náma." "Jasně Naruto." Dostal ze sebe Shikamaru.
"už budu muset jít."řekla Temari když procházeli kolem budovi kde sídlila hokage. "Musím ještě za Tsunade-sama." "Jasně.Tak ahoj Temari." Usmála se Sakura a šla dál.
"Vstupte."ozvalo se z poza dveří. "Dobrý den Tsunade-sama." Pozdravila Temari když vešla. "Dobrý Temari." Odpověděla s dávkou naštvanosti. "Tady máš ty potvrzení pro Gaaru.." "Ano , děkuji." Usmála se a převzala od ní štos papírů. "Je to vše?" "Ještě ne ještě jeden ,ale ten sem prvně poslala do Písečné takže se pro ně stav tak a týden a ž bude zpět.Bylo potřeba aby Gaara podepsal první. "Jistě budu tady." Odpověděla "Jestli je to vše mohu jít?" "Jistě." "Tak nashledanou." Temari už chtěla odejít když jí Tsunade zastavila. "Počkej.Ještě sem se tě chtěla zeptat jestli půjdeš na náš výroční ples?" "No já nevím.Možná ano." "Samozřejmě že ano.Budeš takoví zástupce Písečné.A jestli nebudeš chtít dobrovolně nechám poslat Gaarovi vzkaz aby ti to dal jako misi.Jasné?" usmála se. "Ano Tsunade-sama." A opětovala její úsměv. "Tak jestli už nic nepotřebuješ Temari tak můžeš jít." "Jistě.A děkuji za pozvání." "Ano.nemáš zaco."

Pardon lidi ^^

17. února 2008 v 18:37 | Mizuki |  Moje keci
prominte poslední dobou nemám zrovna čas něco přidávat,ale snad to brzi napravím.
(teda doufam xD )

No nic tak aspon to komentů napište co byste si tu třeba žádali. :)

Třeba nějaký další anime ( když tak ale napište jaký )
Jestli něčeho vic třeba downloadů,obrázů,(recenzi ne to sedi k tomu nadtím :D )

Tak pište pište ^^

Chop Suey! upa super pisnička ^^

17. února 2008 v 17:11 | Mizuki |  EL. videa

Upa super pisnička ... no fakt že jo
aj moc hezky video ;)

Tvůj Naruto život - test

15. února 2008 v 17:33 | Mizuki |  Nějaký blbinky
Tady ten sem taky našla u ajdalenky25
Tady si ho můžete udělat : zde

Mě vyšlo toto : a sem tedy spokojená :D:D:D:D(hele taky modrá oči jak mi vyšli v minulim testu :D )


Best bf: Itachi
*-*
Students:

Naruto: She is dangerou for me, but it's don't look like she is after nine tailed
Sasuke: DIE*DIE*DIE
Sakura: Maybe she'll talk with us and share some information
Temari: She have some contacts with Akatsuki
Gaara: She have contacts with Akatsuki. Akatsuki killed me. When I meet her, I kill her.
Kankurou: She is bad
*others students don't know you*

Teachers:
Kakashi: She must be really strong. It's will be better if we keep an eye on her
*others teachers don't know you*

Hokage:
Tsunade: She don't look like bad-ass
*others kokages don't know you*

Akatsuki:
Leader: I don't trust her
Itachi: She is so sly. Anf she have special sence for cruelty. I love her.
Kisame: She is everything but not boring person!
Others members thinks that you are dangerous mainly because of Itachi

Others:
Orochimaru: She is dangerous. Too sly and spying
Kyuubi: If she not going for me I'm not interesting in her

Par anime testu :)

15. února 2008 v 17:25 | Mizuki |  Nějaký blbinky
Tak první je jaký jsi anděl. :)
Je to sice anglicky ,ale dá se do vážně pochopit.A když nechápete pár slovíček tak tu je třeba seznam-slovnik :D
Takže test zde -TADY

A mě vyšlo xD :
Ale sedí :)


You are not an angel...you are somewhat a demon...
Name:Kira

Pak jaký máš oči jako anime postava :
Tady si ho můžete porobit
Mě zase vyšlo toto ,ale jinak mám zelený oči :D


Na tyto testy sem narazila na www.kira-uchina.blog.cz :)

Toz lidi :(

15. února 2008 v 17:22 | Mizuki |  Moje keci

Proč?! Proč nepíšete komentáře k článků ?!?!

Já pak nevím jestli se vám líbí nebo ne.
Nebo jestli chcete úplně něco jinýho :(
Tak se kurna trovu vyjádřete! :(


Prosím!!!


Tak skončilo 1. kolo

15. února 2008 v 17:05 | Mizuki |  Moje keci
Skončilo první kolo SONAU a bohužel nám vypadla Mattonka :(
Tak teda gratuluji aspon postupujícím do dalšího kola :)

Hlasování zkončilo takto :
Love- Kakashi27 % (7 hlasy)27 %7 hlasy
Mattonka12 % (3 hlasy)12 %3 hlasy
Yuki-chan35 % (9 hlasy)35 %9 hlasy
Misako27 % (7 hlasy)27 %7 hlasy

Mattonko ty mi napiš co chceš na diplomek za 4.místo.

A ostatní soutežící se mi ozvou budto na icq 239879850 nebo na e-mail : Temari54@seznam.cz jestli si chtějí vyměnit obrázky účesů do dalšího kola,ale i kdyby jste nechtěli tak mi to napište.Jestli jedna zvás neodpoví do neděle čili do 17.2 vypadává!


Änime girl

15. února 2008 v 16:59 | Mizuki |  Gilrs
Jelikož je jich fakt hodně tak sou pod perexem xD

Vyhodnocení pro Mattonku

13. února 2008 v 21:28 | Mizuki |  Vyhodnocení
Jmenuješ se Mattonka.Jsi 15 letý Chunnin ze skryté travnaté.Jsi sensei týmu , který pomáhá vaší vesnici.Tvoji žáci jsou jediní koho máš.S nikým jiným se nijak nestýkáš.jsi velmi plachá a lehkomyslná.Často uděláš hloupost za kterou potom neseš následky , proto ti je někdy tvůj tým velkou oporou.Proto si i jako sensei velmi měkká ( xD ) dovolíš jím lecos.V minulosti si patřila do malé rodiny.6ily ste si spolu jako v nebi.Tvůj otec pracoval jako ANBU a tvoje matka se proto o něj často velmi bála.Jednou když se tvůj otec vrátil z mise byl celí vystrašený a nudil vás at odejdete pryč ,pryč z vesnice i ze země.Kvůli tomu se tvoji rodiče pohádali ,protože nechtel říct důvod.Nakonec ste zemi na čas opustily,ale když ste se vraceli cestou vás potkali ti ,kterých se tvůj otec tolik bál.Zabily ti před očima jak matku tak otce a tebe nechali na živu.Byla jsi totiž moc malá abylo jim jasné že ty pro ně neznamenáš vůbec žádnou hrozbu.Vrátila jsi se rychle do vesnice kde ti nikdo nevěřil ,rptože tu dobu co jste byli přyč na vás zapomněli.
V boji si expert na ninjutsu a používáš meč,ale raději se přikláníš k dohodám bez boje.
I když nijak nikoho neznáš si stále velmi zamilovaná do Hakua.Proto tě Zabuza nemá zrovna v lásce.Podle něj Hakua moc rozptyluješ.A Haku ,jelikož pro něj je účelem aby byl Zabuza šťastný tě kvůli tomu odmítá ,ale ty ho stále věrně miluješ a doufáš že jednou svůj názor změní.
Co si o tobě myslí :
Zabuza : Otravná holka … radši at nechá Hakua nepokoji nebo si to sní vyřídím.
Haku : Neboj te pane už se sní neuvidím. ( smutně odvrátí pohled )
Její tým : Máme ji rádi!Je moc hodná! ^^
(promin že není toho víc,ale vyplnila jsi že nemáš žádné přátele)

Vyhodnocení pro mě od Yuki-chan ^^

13. února 2008 v 20:47 | Mizuki |  Oconění pro mě
Vážně díky moc.
Tvoja minulost a tvoj život:
Si demon triedy S-je to najvyššia trieda demonov.Ked si mala 3-roky tvojicho rodicov si zabila,ty si to ale nepamätaš.Neustale hladas vraha,ale nic ti nedava zmysel.Ako je mozne ze niekto zabil dvoch demonov triedy S?A stale netusis preco mas to znemenie na chrbate,co to asi znamena?To znamenie Ohniveho Draka na tvojom chrbte je znamenie smrti demonov tvojej skupiny.Nikto ti to nechce povedat.Taja to pred tebov a peto si sa prestala zhovarat s okolitymi demonmi.Jediny s kym hovoris je Kanone,poznas ho od malicka,on jediny vie cistu pravdu.Vsetci si to iba myslia,ale Kanone to videl na vlastne oci.U teba je jedina chyba.Nevies ovladat svoju denomsku stranku nenavysti.Kanone to uz nevedel umlcat,preto sa ti to rozhodol povedat.Aj ked si nebol isty ci to prezije.Ked ti to povedal ovladla ta tvoja demonska stranka temnoty.Zutocila so aj na Kanoneho,toho si vsak iba poranila.Tvoje svedomie ta prebralo.Po tejto krutej pravde sama seba neznasas.Svoj dom si opustila bez toho,aby si to niekomu povedala.Nemienila si sa s nimi rozpravat ked to pted tebou tajili tie roky co si hladala marne vraha.

Prosím !!! XD

13. února 2008 v 13:00 | Mizuki |  Moje keci
Prosím vás našla jsem jednu písničku a nemůžu ji nikde stáhnout xD
Tak kdyby jí někdo měl tak mi prosím napište na 239879850 :D:D:D

Tady je ta písnička v angličnině dlouhá a zkrácená v japonstině (myslim xD )
je to písnička z openingu z anime Romeo X Juliet a mě se to hrozne líbí xD teda ta písnička Romeo a Jůlii moc nemusim :D
Tak prosím napište někdo že ji máte!! XD

Edit : Našla sem i zdelšenou verzi v japonštině.^^ Kdyby ji někdo měl je mi jedno jestli v aj nebno jp ,ale radši bych jp ^^

Anime rádio ^^

13. února 2008 v 12:44 | Mizuki |  Nějaký blbinky
Nechci nic kopírovat takže rovnou říkám o anime rádiu jsem se dozvěděla na blogu Dejva ( anime-maniaks.blog.cz myslíš že je to něják takle)
Je to super rádio písničky z anime tam hrajou pořád!!
Podle mě je to nejlepší poslouchat přes
Winamp(download zde)
No a pak už jen stačí uložit tohle Online Anime rádio
A pak už to snad pochopíte.
No nevím co bych jsem ještě dala zbytek si kdyžtak najděte na anime-maniaks.blog.cz

Par valetnyntskejch :)

13. února 2008 v 12:22 | Mizuki |  FMA obrazky
Zbytek je pod perexem. :)

Taka mega várka obrazku z Naruta :D

13. února 2008 v 12:01 | Mizuki |  Naruto obrazky

Samozřejmě zbytek pod perexem :D

1.desing

11. února 2008 v 13:47 | Mizuki |  Nějaký blbinky
Kdyby náhodou to někdo chtěl xD toz pochybuju tak mi napište do komentářů xCD
Tak jako sem se nudila tak sem stvořila jednu hrůzu xD
tak jestli to někdo chce tady je malej obrázek a odkaz :D
Odkaz zde


Kawaii Dark ^^

10. února 2008 v 19:12 | Mizuky |  D.N Angel obrazky
Moc hezky nakresleny :)