With a Hiwatari Satoshi

16. ledna 2008 v 20:29 | Mizuky |  D.N Angel postavy
Pod perexem

With

,,Je to králíček?" -Harada Riku
With (nebo také Wiz, Wizzu, Wizz,....) je už celá století Darkovým společníkem. Dokáže se měnit v Darkova černá křídla, a v případě potřeby i v samotného Darka, nebo Daisukeho. Trochu se bojí cizích lidí, ale stejně jako jiná zvířata pozná dobrého člověka. Malý roztomilý With je ještě tajemnější než Dark. To ale nic nemění na tom, že je to úžasný domácí mazlíček a spolehlivý společník.
Vzhled: malý, chlupatý, roztomilý, bílý červenooký rádoby králíček. Je to ztělesnění roztomiosti.
Velikost: 43 cm
V8ha: 7 kg
Obrázek (anime):
Obrázek (manga):


,,Kradení je tak nudné, když tu není Hiwatari" - Dark Mousy
Satoshi Hiwatari, pravým jménem Satoshi Hikari, je posledním žijícím potomkem úžasného rodu umělců Hikari. Pro ně není problém cokoliv nakreslit, vymodelovat, vyřezat,.... Satoshi ale dobře ví, že rod Hikari je už odedávna proklet a i on musí onu kletbu nést na svých bedrech.
Satoshi je neuvěřitelně chytrý a už dokončil školu. Chtěl ale žít jako normální kluk, tak dělá školu znova a je Daisukeho spolužákem. Také je ale velitelem policejní akce na chycení Darka, takže o konfrontace všeho druhu není nouze. Po nějaké době se tento tichý, chladný a vyrovnaný chlapec lépe seznámil s Daisukem a stali se přáteli. To ovšem v Satoshim probudilo onu výše zmíněnou kletbu, a to sadistického anděla Krada. Satoshiho život se tak stal ještě složitějším než předtím, ale on nedává nic najevo...
Alias: Krad
Vzhled: středně vysoký, hubený, ba přímo vychrtlý. Má krátké světle modré vlasy a brýle, které ale ve skutečnosti nepotřebuje. Dále má modré oči. Většinou nosí školní uniformu a preferuje volnější oblečení.
věk: 14 let
výška: 157 cm
Obrázek (anime):
Obrázek (manga):
extra obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama