Harada Riku a Harada Risa

16. ledna 2008 v 20:26 | Mizuky |  D.N Angel postavy
Pod perexem,,Ona opravdu miluje ten jeho obraz tak moc? Sakra..." - Dark Mousy
Riku je odvážná, sportovně založená dívka, která nemá ráda ukazování svých slabostí. Je velice svérázná, nesnáší Darka, jelikož už se událo několik opravdu trapných náod, které skončili prchajícím Darkem a naštvanou Riku, házející po něm vše co má po ruce (Plyšáci,polštáře, desky, všechno). Riku také nerada ukazuje své city, ale spřátelení s Daisukem ji trochu změnilo a skončilo to tím, že se do sebe zamilovali. KDyž ji někdo naštve, nebojí se bojovat, o tom by mohli Dark a Saehara vyprávět. Jen bych chtěla vědět, jestli by dokázala zmlátit Krada :D (eeeh, sorry...jeho fanynka se ve mě nezapře :D)
vzhled: střední postavy, hubená, budí takový křehký dojem. To je ale jen dojem, protože to žádná křehotinka není. Má kratší vlasy než Risa a jinak je úplně stejné jako ona.V anime se ještě od sestry liší tím, že má vlay i oči víc do čevrena.
věk: 14 let
Obrázek (anime):
Obrázek (manga):


,,Jako trest za to, že jsme tě museli celou noc hledat, musíš všem klukům servírovat čaj s nádherným úsměvem!" - Takeshi Saehara
Risa je mnohem "ženštější" než její dvojče Riku. Hodně dbá na svůj zevnějšek a má ráda vysoké, cool a tajemné kluky. Takže to, že se okamžitě bezhlavě zamilovala do Darka, není nečekané. Často vyráží sama na místa, kde má večer Dark něco ukrást, jen aby ho potkala. Její snahy jsou ale marné, Dark miluje Riku. Pak (HODNĚ pak, až v 11. volume) se ale vše změní a Dark začne opětovat její city....
Poznámka: v anime se Risa nakonec dala dohromady se Satoshim
vzhled: naprosto stejná jako RIku (čím to asi bude,když jsou dvojčata...), takže také středně vysoká, hubená ale s delšími vlasy. Proto se i oblíbenější u kluků. Též budí křehký dojem a tentokrát je to právem, protože Risa není zrovna bojovnice.Má hnědé oči.
věk: 14 let
Obrázek (anime):
Obrázek (manga):
extra obrázek (Riku a Risa):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama